Нотаріальна діяльність

Станом на 20.11.2017 наявні 13 вакансій на посаду державного нотаріуса та завідувача державної нотаріальної контори:

 1. Друга львівська ДНК – вакантна посада державного нотаріуса;
 2. Третя львівська ДНК – вакантна посада державного нотаріуса;
 3. Шоста львівська ДНК – вакантна посада державного нотаріуса;
 4. Бродівська ДНК – вакантна посада завідувача;
 5. Перша дрогобицька ДНК – вакантна посада державного нотаріуса;
 6. Мостиська ДНК – вакантна посада завідувача;
 7. Турківська ДНК– вакантна посада завідувача;
 8. Сокальська ДНК – вакантна посада державного нотаріуса;
 9. Соснівська ДНК – вакантна посада завідувача;
 10. Бориславська ДНК – вакантна посада завідувача;
 11. Радехівська ДНК – вакантна посада завідувача;
 12. Пустомитівська ДНК – вакантна посада державного нотаріуса;
 13. Золочівська ДНК – вакантна посада завідувача.

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області повідомляє, що Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України продовжує проведення підготовчих курсів для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України з метою підтвердження кваліфікації та/або отримання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

          Курс навчання складає 22 робочих дні. Вартість навчання  - 6100 грн. (в т.ч. ПДВ). У разі потреби слухачам може надаватись гуртожиток.

          Заняття чергової групи слухачів  розпочнеться 30 січня 2017 року  за адресою: м. Київ, вул. Кунайська, 6.

          Реєстрація учасників за тел. (044) 525-84-00, (098) 415-14-35 – Олена Голуб.

          Попередня реєстрація учасників є обов’язковою.

          Реквізити для оплати: р/р 31252290116479 УДКСУ в Шевченківському районі м. Києва.

          МФО 820172, ЄДРПОУ 26195879.

          Одержувач : ІППО (Інститут права та післядипломної освіти). Призначення платежу: за участь у навчанні П.І.Б.

Повідомляємо про реєстрацію НПА

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області повідомляє, що 19 квітня 2016 року сектором реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти зареєстровано нормативно-правовий акт, а саме Наказ Головного територіального управління юстиції у Львівській області від 18 квітня 2016 року № 163/6 «Про внесення змін до Тарифів за надання додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру в державних нотаріальних конторах Львівської області та Львівському державному нотаріальному архіві, затверджених наказом управління юстиції від 31.10.2013 №551/6»  (державна реєстрація від 19 квітня 2016 року за № 9/1731).

Фінансовий моніторинг юридичних послуг:

 • Наказ Міністерства юстиції України № 999/5 від 18 червня 2015 року "Про затвердження Положення про здійснення фінансового моніторингу суб'єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України" 
 • Наказ Головного територіального управління юстиції у Львівській області № 322/6                від 02 жовтня 2015 року "Про затвердження Положення про Комісію Головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань застосування санкцій за порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення"
 • Закон України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"
 • Наказ Міністерства юстиції України № 673/5 від 13 травня 2015 року "Про затвердження Порядку проведення перевірок Міністерством юстиції України та його територіальними органами суб'єктів первинного фінансового моніторингу"
 • Інформаційний лист щодо відповідальності субєктів первинного фінансового моніторингу за порушення вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

 Повний текст вищезазначених документів див. за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0BxNq57Xf6NU1Z0lGT0lIVWtWcGM

Графік комплексних перевірок приватних нотаріусів на 2017 рік.

Графік комплексних перевірок державних нотаріусів на 2017 рік.

Тарифи за надання додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями,  а також послуг технічного характеру в державних нотаріальних конторах Львівської області та  Львівському державному нотаріальному архіві.

Наказ Міністерства фінансів України від 29.01.2016 № 24 "Про затвердження форм обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та інструкції щодо їх заповнення"

Технологічна картка надання Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області адміністративної послуги по реєстрації приватної нотаріальної діяльності 

Інформаційна картка адміністративної послуги реєстрації приватної нотаріальної діяльності
 

Сайт у стадії розробки