У львівській юстиції визначатимуть кращого державного виконавця року

18.11.2015 16:57

З нагоди професійного свята – Дня працівника Державної виконавчої служби та з метою підвищення кваліфікаційно-професійного рівня, заохочення, зростання мотивації працівників ДВС Львівської області, а також покращення ефективності виконання рішень органами Державної виконавчої служби відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції від 18.11.2015 р. проводиться конкурс «Кращий державний виконавець року».

Серед номінацій конкурсу:  «Кращий державний виконавець року»; «Кращий державний виконавець з виконання резонансних виконавчих проваджень»; «Кращий державний виконавець, який стягнув значну суму виконавчого збору»; «Кращий державний виконавець, який стягнув значну суму витрат на проведення виконавчих дій»; «Кращий державний виконавець, у якого найвищий фактичний показник виконання рішень»; «Кращий спеціаліст року».

Для участі у конкурсі учасникам необхідно до 27 листопада 2015 року подати заповнену таблицю з критеріями (див. додаток 1) та заповнену анкету учасника конкурсу (див. додаток 2).

Документи приймаються за адресою: м. Львів, пл. М. Шашкевича 1, каб. 36 (Непом’яща О.С.).

Сайт у стадії розробки