У львівській юстиції обговорили актуальні питання антикорупційного законодавства

11.12.2015 17:02

11 грудня 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області відбувся семінар на тему «Нове антикорупційне законодавство. Актуальні питання антикорупційного законодавства. Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства».

Даний семінарі був організований для представників уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Львова, що належить до сфери управління Міністерства освіти та науки України задля попередження корупційних проявів та поширення знань про антикорупційне законодавство.

Доповідачі, що були залучені до участі у семінарі, а саме : доктора наук з державного управління, професор Сушинський Олександр Іванович та кандидат наук з державного управління Шевчук Богдан Михайлович ознайомили учасників семінару із актуальними питаннями нового антикорупційного законодавства та провели паралель по застосуванню антикорупційного законодавства за роки незалежності України.

Окремим блоком, доповідачем Самченко Мартою Юріївною - кандидатом юридичних наук, майором, старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах відділу протидії хабарництву Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України було висвітлено питання відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Обговорення вищевказаного питання було напрочуд конструктивним.
 
За результатами проведеного семінару представниками уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Львова, підвищено рівень знань щодо актуальних питань застосування антикорупційного законодавства та відповідальності за порушення даного законодавства.
 

Сайт у стадії розробки