Всеукраїнський флеш-моб з видачі свідоцтв про народження у пологових будинках

04.01.2016 17:38

На виконання доручення Міністра юстиції Павла Петренка 4 січня 2016 року рівно о 13:00 проведено всеукраїнський флеш-моб з видачі свідоцтв про народження у пологових будинках.

У Львові відбулась урочиста видача свідоцтв про народження діткам, які народилися у період з 31.12.2015 по 03.01.2016 року у пологових будинках, які долучились до пілотного проекту Мінюсту.

Урочисту видачу свідоцтв про народження здійснили:

начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Жукровський Ярослав Іванович та заступник начальника цього управління з питань державної реєстрації Куманська-Нор Оксана Павлівна – у  пологовому відділенні обласної клінічної лікарні (м. Львів, вул. Некрасова, 4);
перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Грень Тарас Ярославович та заступник начальника цього управління Вісьтак Ігор Ярославович – у міському комунальному клінічному пологовому будинку №1 (м. Львів, вул. Мечнікова, 8).

Якщо раніше батьки йшли в органи юстиції для отримання свідоцтв про народження, то тепер юстиція іде до батьків! Сервіс із видачі свідоцтв про народження дитини у пологових будинках у найближчі дні запрацює у всіх районах Львівської області. 

Сайт у стадії розробки