Відбувся круглий стіл щодо питань децентралізації у сфері державної реєстрації

11.05.2016 16:04

        11 травня 2016 року у приміщені Головного територіального управління юстиції у Львівській області відбувся круглий стіл на тему: “Взаємодія між державними установами – як запорука успішного втілення реформи децентралізації у сфері державної реєстрації”.

         Участь у Заході прийняли начальник адміністративного управління апарату та завідувач сектору координації роботи з питань надання адміністративних послуг Львівської обласної державної адміністрації  та близько півсотні представників новоутворених суб‘єктів державної реєстрації.

         Начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Жукровським Я.І., представлено присутнім оновлену структуру Управління державної реєстрації, та керівників новоутворених відділів.

         Заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області - начальником Управління державної реєстрації, Куманською-Нор О.П., висловлено подяку представникам районних державних адміністрацій та іншим суб‘єктами державної реєстрації  за плідну співпрацю у період децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації,  який  у Львівській області завершився успішно та своєчасно.

         Учасники круглого столу обговорили проблемні питання, що виникають в процесі державної реєстрації та прийняли ряд рішень для їх врегулювання. В подальшому захід «Діалог з державними реєстраторами» проводитиметься органами юстиції щомісячно. 

         За підсумками круглого столу прийнято рішення про проведення робочої зустрічі із керівниками Центрів надання адміністративних послуг для налагодження взаємодії в процесі надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

Сайт у стадії розробки