На Львівщині вперше публічно утилізували контрабандні сигарети

30.09.2016 12:57

У четвер, 29 вересня, представники обласного управління юстиції публічно утилізували півтори тисячі пачок контрабандних сигарет, вилучених митниками впродовж 2016 року в межах пропускного пункту «Краковець». Утилізацію шляхом спалення провели на полігоні твердих побутових відходів у с. Липники Мостиського району. Орієнтовна вартість знищеної партії контрабанди – 30 тис. грн.

«Фактично це - історична мить для Львівщини зокрема. Віднині будь-яка утилізація контрабанди відбуватиметься в публічному порядку та буде попередньо анонсувана на офіційному сайті нашого відомства, - заявив Ярослав Жукровський, начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області. – Тепер ні в кого не буде підстав вважати, що виконавча служба не утилізовує конфіскат, а привласнює його собі. Ми займаємо чітку позицію: товари, що завезені в Україну без відповідних документів, які б засвідчували їх якість, в жодному разі не повинні потрапити на полиці магазинів Львівщини».

Проте не всі види конфіскованих товарів підлягають утилізації. Є й такі, що поїдуть в зону проведення АТО.

«Якщо це, до прикладу, автомобілі, техніка, одяг або, що часто буває, зброя та бронежилети, то, звісно, такого роду товари ми не будемо знищувати, адже вони однозначно принесуть більше користі на фронті. Лише впродовж цього року ми передали в зону АТО 20 конфіскованих автомобілів. Проте такі товари, як цигарки або спиртні напої будуть утилізовані на 100% і кожен зможе в цьому пересвідчитись», - додав Ярослав Жукровський.

За словами посадовця, наступного місяця на Львівщині утилізують велику партію контрабандної горілки - спиртне просто вилиють у грунт також на полігоні твердих відходів.

Сайт у стадії розробки