На Львівщині відкрили Socialhub – майданчик для ідей з підвищення правової обізнаності

27.12.2018 14:57

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області прагне налагоджувати комунікацію та співпрацю у взаємодії, підтримці і взаємній допомозі у реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Так, нещодавно представники управління юстиції взяли участь  у відкритті соціального майданчика SocialHub – проекту магістерської програми «Технології та інновації в соціальній роботі» в  конференц-залі Українського католицького університету.

SocialHub – це майданчик для зустрічей, обміну досвідом і знаннями, ведення дискусій, презентації аналітичних довідок та експертних оцінок, напрацювання інновацій з метою підвищення якості життя в суспільстві та підвищення правової обізнаності. Майданчик поєднуватиме діяльність соціальної лабораторії, аналітико-діагностичного центру, центру професійного розвитку та публічної платформи.

В заході також взяли участь представники громадських організацій міст Львова, Києва та Одеси, державних установ та підприємств. В ході зустрічі проводилась робота в групах та відбувались жваві дискусії про те, яким чином можна посилити соціальну згуртованість для вирішення актуальних проблем. Підсумком зустрічі стали домовленості щодо можливостей поширення інформації про кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та підписання меморандумів про співпрацю.

Сайт у стадії розробки