У Львові відбулася зустріч з працівниками центру зайнятості

01.02.2019 14:52

У Львові з метою реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в сфері відповідального батьківства, підписаних меморандумів між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості, Державною службою України з питань праці відбулася  зустріч з працівниками Львівського міського центру зайнятості та особами, які мають статус безробітного.

Під час зустрічі обговорювали питання проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

В результаті обговорення сторони досягли домовленості про коригування спільної роботи управління юстиції та служби зайнятості у цьому напрямку. Було анонсовано потенційні кроки у виконанні задекларованих зобов’язань обміну із службою зайнятості інформацією щодо вакантних посад по Львівській області. Державні виконавці активно пропонують добровільно працевлаштуватися на роботу. «Якщо вони не захочуть самостійно працювати й отримувати дохід, щоб виконувати свій обов’язок перед дітьми, ми направлятимемо їх на роботу через суспільно корисні роботи», – було озвучено чітку позицію Міністра юстиції України.

В ході заходу присутнім повідомили номери єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213-103 та «гарячої лінії» Державної служби зайнятості 0 800 509-966, де можна отримати додаткову інформацію щодо питань виплати аліментів, працевлаштування, тощо.

Сайт у стадії розробки