"Я маю право!" у львівській опері

08.02.2019 09:50

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області в рамках право просвітницького загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» запропонувало серію заходів у Львівському національному академічному театрі опери та балету.

Чергова зустріч відбулася в чудовій та плідній інформаційно атмосфері, під час якої була досягнута домовленість про партнерство з метою поширення знань, про права та зміни в законодавстві серед поціновувачів мистецтва.

Для працівників проведено інформаційні бесіди по кампаніях  «Чужих дітей не буває», «Стоп насильство», «Стоп булінг» тощо. В свою чергу, адміністрація провела екскурсію залами оперного театру.

А чи усім відомо, що львівська опера – це не тільки відома споруда самого театру, але й адміністративний корпус, в якому знаходяться малярні майстерні та костюмерні і який, до речі, збудований в час будівництва самого оперного. Інтер’єр львівської опери вражає не менше, ніж зовнішній вигляд. Львівська опера це також і великий колектив дуже талановитих та працьовитих людей, які, як і багато жителів Львівщини цікавляться своїми правами та способами їх реалізації та захисту. Зацікавленість, питання, та бажання працівників опери отримати правову консультацію  з того чи іншого питання, свідчать про актуальність проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Сайт у стадії розробки